Artykuły

Innowacja w połączeniu z jakością

b_100_100_16777215_00_images_gallery_innowacja_valvex_bateria_umywalkowa_wysoka_vegane_low_res.jpg

Firma Valvex S.A. to polski producent armatury sanitarnej i instalacyjnej, który nieustannie poszukuje innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Sukces danej firmy to nie wynik chwili, ale długoletniej pracy, opartej na pomyśle, zaawansowanej technologii, inwestycjach oraz przede wszystkim: zgranym zespole.

Firmę Valvex tworzy zespół ludzi, których zapał i pasja przekłada się na działalność firmy we wszystkich jej aspektach. Młodzi i dynamiczni pracownicy – dzięki swoim przełożonym z wieloletnim doświadczeniem – tworzą nową jakość. Partnerskie relacje biznesowe, oparte na zaufaniu i szacunku są podstawą we wzajemnych stosunkach. Główną dewizą przedsiębiorstwa Valvex jest dążenie do innowacji w połączeniu z najwyższą jakością. Założenie to dotyczy zarówno oferty produktowej, zaplecza technicznego, ale również jakości pracy, czasu i energii, a także pozytywnego wpływu na środowisko naturalne.

 

ARMATURA INSTALACYJNA

Ugruntowaną pozycję firmy Valvex zapewnia jej bogata oferta niezawodnej armatury, która wzbudza zaufanie zarówno instalatorów, jak również klientów. Inżynierowie w Valvex nieustannie pracują nad rozwojem technologii stosowanej w branży instalacyjnej. Valvex, jako pierwsza firma w Polsce, wprowadziła zawory kulowe, rewolucjonizując rynek armatury instalacyjnej, a tym samym wyznaczając nowe standardy. Oferta firmy nieustannie się poszerza, ostatnio znalazły się w niej nowe głowice GZ.O7A, zawory termostatyczne IRIS oraz zawory ONYX i TRYTON. To właśnie Valvex, jako jeden z pierwszych producentów w branży, w Europie Środkowo-Wschodniej, w 1997 roku, uzyskał certyfikat jakości ISO 9001. Od tej pory regularne audyty renomowanych firm certyfikacyjnych potwierdzają wysokie standardy.

ARMATURA SANITARNA

b_100_100_16777215_00_images_gallery_innowacja_valvex_ewa_murawska_-kierownik_dzialu_marketingu_valvex_i_jacek_kowalik-kierownik_sprzedazy_rynku_krajowego.jpgZ biegiem lat zmieniają się upodobania dotyczące baterii łazienkowych i kuchennych, w których oprócz funkcjonalnościliczy się również design. Projektanci firmy Valvex są otwarci na nowe trendy dotyczące wzornictwa armatury sanitarnej. W bogatej palecie produktów Valvex znajdują się klasyczne kształty, jak również designerskie baterie, które świetnie komponują się z nowoczesnymi wnętrzami, czego przykładem sąnowe linie: Pavo, Vegane i Libra. Bogaty wybór kolekcji, ich różnorodna stylistyka i innowacyjne rozwiązania zaspokoją nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania klientów.

EKO

Moda ma wpływ nie tylko na wygląd baterii, ale również na pewne zachowania i postawy. Zauważalnym trendem na rynku – również w trosce o kieszeń klienta – są rozwiązania EKO. Niezwykle cenne są wszelkiego rodzaju akcje proekologiczne, które w konkretny sposób przyczyniają się do ochrony środowiska naturalnego. Firma Valvex jest jedną z niewielu w branży, która spełnia wymogi ISO 14000, potocznie zwanym „ISO środowiskowym”. Ten certyfikat podkreśla pozytywne działania producenta na rzecz ochrony środowiska. Wszystkie materiały używane do produkcji – począwszy od mosiądzu, a na papierze skończywszy, podlegają recyklingowi. Ponadto na terenie firmy znajduje się wewnętrzna oczyszczalnia ścieków, pracująca w obiegu zamkniętym, z pełną utylizacją odpadów. Dzięki temu do środowiska naturalnego nie przedostają się szkodliwe substancje, o co szczególnie firma dba. Dodatkowo Valvex jest zaangażowany w akcję „Mój świat jest EKO”, której jest partnerem strategicznym. Valvex promuje wersje EKO baterii Pavo, które są wyposażone w samoczyszczący perlator, który ogranicza zużycie wody, bez zmniejszenia komfortu higieny. Dzięki temu mamy zapewnione korzyści finansowe oraz przyczyniamy się do efektywnego wykorzystania surowców naturalnych. Udział w projekcie „Mój świat jest EKO” ma nie tylko duży wydźwięk medialny, ale przede wszystkim owocuje szerokim spektrum dotarcia do otwartych na ekologię odbiorców, którzy wiedzą, że na byciu EKO, można tylko zyskać.

DLA KLIENTÓW

dla partnerów handlowych, w trakcie których mogą się oni zapoznać zarówno z oferowanym asortymentem, jak również z procesem produkcji w fabryce w Jordanowie. Wszyscy chętni mogą wysłać Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy również do zapoznania się ze stroną internetową firmy www.valvex.pl. Znajdą tam Państwo pełną ofertę produktową oraz kontakt do przedstawicieli handlowych, którzy odpowiedząna wszystkie pytania.

b_100_100_16777215_00_images_gallery_innowacja_valvex_szkolenie_valvex_lowres.jpg