Wolf - Lider Nowych Technologii 2014

Czytaj więcej...Firma Wolf GmbH, jeden z czołowych producentów urządzeń grzewczych w Europie, dołączyła do grona przedsiębiorstw wyróżnionych prestiżowym tytułem Lider Nowych Technologii 2014 na polskim rynku. Uznanie kapituły programu LNT zyskały innowacyjne kotły i centrale kondensacyjne z serii CGB-2, CGW-2, CGS-2, CSZ-2, TOB, a także dedykowana tym urządzeniom nowoczesna regulacja BM-2 i AM.

Bieg Instalatora już 24 maja!

Czytaj więcej...Bieg Instalatora Immergas 2015, nad którym HurtownieInstalacyjne.pl sprawują patronat, to 10-kilometrowy bieg przez bydgoski park „Myślęcinek” – arenę Przełajowych Mistrzostw Świata (IAAF World Cross Country Championships 2011 i 2013). 

Wiosenny przegląd pomp Wilo

Czytaj więcej...Kalendarzowa wiosna pozwala nam na stopniowe myślenie o wiosennych porządkach w ogrodach i domkach letniskowych. Przygotowując się do sezonu wiosennego, warto przeanalizować stan zainstalowanych pomp.

Sololift2: Tani sposób na nową łazienkę

Czytaj więcej...Co rano kolejka do łazienki? Nastolatki, które zajmują ją godzinami? Miłośnicy spokoju, którzy blokują cichy kącik? Brzmi znajomo? Dzisiaj członkowie rodzin spędzają dużo czasu w łazience. Może to prowadzić do nieprzyjemnych sytuacji, gdy musi z niej skorzystać kilka osób na raz. Zwłaszcza rano, gdy rodzice spieszą się do pracy, a dzieci do szkoły. A przecież zwykle jest miejsce na nową łazienkę. Często w piwnicy lub na poddaszu jest jakieś niewykorzystane pomieszczenie. Jednak przeważnie znajduje się ono zbyt daleko od pionu kanalizacyjnego. Do tej pory rozwiązanie tego problemu było faktycznie drogie i skomplikowane. Ale jest na to sposób!

Grundfos Alpha2 najlepsza pod względem efektywności energetycznej

Czytaj więcej...TÜV SÜD przeprowadził test porównawczy znanych producentów pomp obiegowych.

Biawar: Szkolenie z pomp ciepła

Czytaj więcej...Firma NIBE-Biawar organizuje w dniach 9-10 maja 2013 r. szkolenie z zakresu pomp ciepła oraz systemów solarnych.

Testuj wiedzę z Hewaleksem

Czytaj więcej...Firma Hewalex zaprasza wszystkich do dołączenia do aplikacji konkursowej na Facebooku, dzięki której można sprawdzić swoją wiedzę na temat techniki solarnej.

Hewalex przedłuża gwarancję

Czytaj więcej...Od 1 stycznia 2013 r. firma Hewalex udziela 10-letniego okresu gwarancyjnego dla kolektorów próżniowych KSR10.

Demand More - kino z Grundfosem

Czytaj więcej...Grundfos powraca do tradycyjnego cyklu spotkań z dobrymi znajomymi: partnerami handlowymi, instalatorami oraz projektantami, które w listopadowe czwartki odbywają się w kinach na terenie całej Polski. Choć na wiele terminów na ma już wolnych miejsc, mieszkańcy niektórych miast wciąż mają szansę na uczestnictwo w tych wyjątkowych spotkaniach.

Cuprum na Facebook

Szanowni Państwo.

 Pragniemy poinformować, że firma Cuprum założyła swój oficjalny profil na portalu społecznościowym Facebook.

Można zobaczyć nas pod adresem: http://www.facebook.com/cuprumhurtownia

Rozpoczynamy Europejskie Słoneczne Dni!

Czytaj więcej...

W maju w Polsce i w całej Europie odbędzie się kampania Europejskie Słoneczne Dni. To świetna okazja aby dowiedzieć się więcej o energii słonecznej, sposobach jej wykorzystania oraz możliwościach uzyskania dofinansowania budowy instalacji.

Nietypowy konkurs Wilo

Czytaj więcej...Bardzo ciekawą propozycję konkursową przygotowała firma Wilo. Cenne nagrody może wygrać osoba, która... odnajdzie najstarszą działającą w instalacji pompę Wilo!

Epidemia wybuchających kotłów

Czytaj więcej...To już chyba epidemia. W ciągu ostatnich kilkunastu dni portale internetowe zostały wręcz zasypane informacjami o wybuchach kotłów centralnego ogrzewania. W całej Polsce ludzie tracą dach nad głową w wyniku awarii systemu grzewczego.

Rettig przejmuje Hewinga

Czytaj więcej...Ważny ruch jednego z liderów rynku techniki grzewczej. Koncern Rettig, właściciel marki Purmo, odkupił od przedsiębiorstwa Uponor 100% udziałów w firmie Hewing, która jest producentem wysokiej jakości rur z tworzyw sztucznych.

Wilo Professional Tour 2012 - szkolenia dla instalatorów

Czytaj więcej...

Już 7 lutego 2012 w Bydgoszczy startuje kolejna edycja imprezy dla instalatorów, Wilo Professional Tour.

Sotralentz szkoli instalatorów

Czytaj więcej...styczniu 2012 r. ruszają szkolenia z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków Sotralentz.

Nowa strona projektu Wilo

Czytaj więcej...

Firma Wilo uruchomiła nową stronę internetową dedykowaną specjalnej akcji, mającej na celu promowanie rozwiązań energooszczędnych.

Złoty Medal Targów Budma dla NIBE-Biawar

Czytaj więcej...

Firma NIBE-Biawar Sp z o.o. zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Budma 2012 za innowacyjny system wewnętrznego komfortu.

Produkty Nibe-Biawar na liście LEME

Czytaj więcej...Firma Nibe-Biawar umieściła swoje produkty na liście LEME. Co to w praktyce znaczy? Dzięki temu możliwe jest uzyskanie premii inwestycyjnej w wysokości 10% udzielonego finansowania.

Nowy adres biura handlowego Purmo

Czytaj więcej...Ważna informacja dla klientów Purmo ze stolicy. Właściciel marki informuje o zmianie adresu warszawskiego biura handlowego.

Wolne miejsca na szkolenia De Dietrich

Czytaj więcej...

Producent urządzeń grzewczych, firma De Dietrich, przypomina o cyklu szkoleń dla instalatorów, prowadzonych przez jej ekspertów. Termin najbliższego szkolenia to 19 października.

Szkolenie dla instalatorów Sotralentz

Czytaj więcej...Firma Sotralentz zaprasza instalatorów na szkolenia z zakresu przydomowych oczyszczalni ścieków. Najbliższe szkolenie, będące połączeniem wiedzy teoretycznej z umiejętnościami praktycznymi, odbędzie się już 25 października.

Nowy oddział firmy Unimax w Nowym Sączu

Czytaj więcej...Uprzejmie informujemy, że firma Unimax S.A uruchomiła z dniem 01.09.11 oddział w Nowym Sączu.

Jak uzyskać dofinansowanie 45% na kolektory słoneczne?

Czytaj więcej...Kredyty na zakup i montaż kolektorów słonecznych z dotacją NFOŚiGW udzielane przez Banki na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Od 01.09.2011 nowy cennik AFRISO

Czytaj więcej...W imieniu firmy AFRISO  informujemy o nowym wydaniu katalogu cenowego  jesień/zima 2011 roku, który obowiązywać  będzie od 01.09.2011 roku.

 

Od dnia 1.09.2011 zmianie ulegają ceny katalogowe oferowanych produktów

Czytaj więcej...

W imieniu firmy REFLEX , wchodzącej w skład holdingu WINKELMANN GROUP GmbH+Co.KG, największej firmy w Europie produkującej ciśnieniowe naczynia przeponowe, informujemy, że od dnia 1.09.2011 zmianie ulegają ceny katalogowe oferowanych produktów.

Od 01.10.2011 zmieniają się ceny katalogowe armatury SYR i SPIROTECH

Czytaj więcej...W imieniu firmy Husty Sp.J. dystrybutora urządzenia tak znanych i uznanych firm jak SYR i SPIROTECH, NUSSBAUM, ZAEGEL-HELD oraz INTERCAL, informujemy o zmianach cen katalogowych wybranych produktów. 

Nowy oddział firmy Heating-Instgaz w Zamościu.

Czytaj więcej...W maju powstał nowy oddział firmy Heating-Instgaz w Zamościu przy ulicy Szczebrzeskiej 98a. Po przeszło trzech miesiącach działania możemy pochwalić się rosnącą liczbą klientów oraz stale rosnącą sprzedażą.

 

 

Nowy oddział Heating-Instgaz w Zamościu.

Czytaj więcej...W maju powstał nowy oddział firmy Heating-Instgaz w Zamościu przy ulicy Szczebrzeskiej 98a. Po przeszło trzech miesiącach działania możemy pochwalić się rosnącą liczbą klientów oraz stale rosnącą sprzedażą.

Jubileuszowa konferencja biznesowa

Czytaj więcej...Miło nam poinformować, że w dniach 4 – 5 czerwca br. w hotelu Andel’s w Łodzi, w 15. roku działalności firmy Instal-Konsorcjum, odbyła się uroczysta konferencja jubileuszowa. W imprezie tej wzięli udział właściciele i pracownicy hurtowni Instal-Konsorcjum oraz strategiczni dostawcy Instal-Konsorcjum, łącznie ponad 230 osób.

Mistrzowskie Targi Instalacji

Czytaj więcej...

W dniach 25-27 marca br. odbyły się w Bydgoszczy Międzynarodowe Targi Budownictwa i Instalacji „Gryf-Bud”. W imprezie tej uczestniczyła firma Eko-Instal wraz z Instal-Konsorcjum i innymi dostawcami towarów z branży grzewczej i sanitarnej. Wczasie trwania targów odbył się konkurs na Mistrza Instalacji.

Rzeszów – stolicą budownictwa

Czytaj więcej...

W dniach od 4 do 6 marca 2011 roku w rzeszowskiej Hali Podpromie po raz kolejny odbyły się największe na Podkarpaciu Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targi Nieruchomośc

Targi, mistrzostwa i sympatyczni Instalatorzy

Czytaj więcej...

W dniach 10-12 września 2010 roku w rzeszowskiej Hali Podpromie odbyła się jesienna edycja Targów Budownictwa i Nieruchomości oraz Techniki Grzewczej i Sanitarnej. Nie zabrakło na nich stoisk Instal-Konsorcjum z ofertą marki QIK i Gavia, Dostawców i Partnerów Instal-Konsorcjum oraz firmy Heating-Instgaz, która promowała swoją Galerię Łazienek.

Nowy Katalog Produktów

Czytaj więcej...

Z przyjemnością informujemy, że Instal-Konsorcjum wydało dla Państwa kolejną, piątą już edycję Katalogu Produktów oferowanych przez hurtownie Instal-Konsorcjum.

Człowiek ? najlepsza inwestycja

Czytaj więcej...

Hurtownie Instal-Konsorcjum, chcąc zapewnić swoim klientom najwyższą jakość obsługi, realizują projekt Akademia Sprzedaży IK. Jest to ogólnopolski projekt zamknięty, adresowany do pracowników hurtowni Instal-Konsorcjum, mający na celu wdrożenie jednolitych standardów obsługi, strategii oraz ciągłe doskonalenie poziomu kompetencji pracowników hurtowni Instal-Konsorcjum.

Jubileusz firmy Wilga przez okrągły 2010 rok

Czytaj więcej...

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że 8 lutego 2010 roku Wilga sp. z o.o. będzie obchodzić 20-lecie istnienia na rynku. Historia naszej firmy zaczęła się w 1990 roku.

Wyróżnienie dla Systemu Instalacyjnego

Czytaj więcej...Z wielką przyjemnością informujemy, że SystemInstalacyjny QIK został wyróżniony podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Instalacji „Gryf-Bud”, które odbywały się w Bydgoszczy w dniach 25–27 marca br.