Jubileusz firmy Wilga przez okrągły 2010 rok

b_100_100_16777215_00_images_gallery_20lat_wilga_wilga.jpg

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że 8 lutego 2010 roku Wilga sp. z o.o. będzie obchodzić 20-lecie istnienia na rynku. Historia naszej firmy zaczęła się w 1990 roku.

Przełomowym momentem dla spółki było przystąpienie w 1997 roku do pierwszego w Polsce konsorcjum hurtowni instalacyjnych, specjalizujących się w technice grzewczej i sanitarnej, pod nazwą Instal-Konsorcjum. Dzięki tej decyzji otworzyły się dla nas większe możliwości działania. Mogliśmy poszerzyć naszą ofertę oraz zaproponować naszym kontrahentom korzystniejsze warunki handlowe. Od początku działalności współpracujemy z wieloma czołowymi producentami o światowym znaczeniu, dzięki czemu mamy dostęp do najnowszych technologii, które wykorzystujemy w naszej ofercie handlowej. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych odbiorców otworzyliśmy oddziały w Gliwicach, Katowicach, Kielcach, Bełchatowie oraz punkt handlowy w Radomsku. 10 stycznia 2009 roku powstała w Częstochowie ekspozycja łazienek, która ma wspierać firmy wykonawcze i służyć jako pomoc przy dokonywaniu doboru wyposażenia łazienek dla ich klientów. Dynamiczny rozwój był możliwy dzięki zaufaniu, jakim od samego początku obdarzyli firmę klienci oraz zaangażowaniu całego zespołu pracowników. W oparciu o wyłącznie własny, polski kapitał i pracę, stworzyliśmy nowoczesną i ewoluującą firmę. W dniu jubileuszu dziękujemy wszystkim klientom oraz dostawcom za długoletnią partnerską i efektywną współpracę, okazane zaufanie oraz pomoc. Życzymy wytrwałości i wielu sukcesów.

W imieniu całego zarządu oraz pracowników pragniemy wszystkim Państwu złożyć życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia i radości w Nowym

2010 Roku.