Karta sportowa MultiActive w programie PIK

b_100_100_16777215_00_http___hurtownieinstalacyjne.pl_images_promo_pik_promo.jpgDo bogatej oferty świadczeń dedykowanych instalatorom należącym do Programu Partner Instal-Konsorcjum z początkiem grudnia 2013 r. włączone zostają karty MultiActive. Jest to specjalna wersja znanego programu sportowo-rekreacyjnego MultiSport, pozwalająca na skorzystanie z wielu form aktywnego wypoczynku do ośmiu razy w ciągu miesiąca.

MultiActive – imienna karta sportowo-rekreacyjna dla Partnerów IK

Po okazaniu karty MultiActive w honorującym ją obiekcie sportowo-rekreacyjnym Partner IK może zadbać o kondycję i samopoczucie po ciężkim dniu pracy.

Karta MultiActive jest wartościowym uzupełnieniem oferty świadczeń Programu PIK, pozwalającym Partnerom na aktywny wypoczynek lub relaks w wielu obiektach na terenie całego kraju.

Szeroki wachlarz dyscyplin

Partnerzy IK posiadający kartę MultiActive osiem razy w miesiącu mogą korzystać z blisko 1200 obiektów sportowych w całej Polsce. Do wyboru jest wiele aktywności, takich jak: aerobik, fitness, pilates, spinning, aeroboxing, sauna, zumba, basen, siłownia, dance aerobic, indoor cycling, nordic walking, gimnastyka, lodowisko, jacuzzi, łaźnia, squash.

Informacje o obiektach, z których można skorzystać w ramach karty MultiActive, dostępne są pod numerem Infolinii 22 34 99 500 oraz na stronie www.kartamultiactive.pl w zakładce Partnerzy.

Wymień punkty PIK i zdobądź Kartę MultiActive

Partnerzy IK zainteresowani posiadaniem karty MultiActive mają możliwość otrzymania jej po wymianie punktów PIK – koszt karty to niecałe 350 punktów. Partner, który zakupił Kartę dla siebie, może zakupić Karty dodatkowe dla 1 osoby towarzyszącej i/lub 3 dzieci. Cena karty MultiActive dla osoby towarzyszącej to ok. 120,00 zł brutto. Partner IK ma do wyboru dwa rodzaje kart dla dzieci do lat piętnastu. Tańsza wersja karty dla dziecka uprawnia do korzystania z obiektów basenowych, aquaparków osiem razy w miesiącu w cenie ok. 40,00 zł brutto. Droższa wersja karty w cenie ok. 60,00 zł brutto pozwala dziecku skorzystać z dowolnych zajęć: sztuk walki, kursów tańca, wstępu do groty solnej, ścianki wspinaczkowej oraz lodowiska (również osiem razy w miesiącu). Partner IK, który nie wykupił karty MultiActive dla siebie, zgodnie z regulaminem kart nie może wykupić samych kart dodatkowych dla osoby towarzyszącej  i/lub dzieci.

Zainwestuj w kondycję

Karta MultiActive to przede wszystkim sport, a sport to nie tylko zdrowie, ale przede wszystkim inwestycja w przyszłość, która pozwoli Partnerom IK cieszyć się odpowiednią formą i kondycją przez długi czas. Zachęcamy do aktywności fizycznej i zadbania o swoje zdrowie!

Informacji o tym jak można wymienić punkty PIK na kartę MultiActive oraz o sposobach jej użytkowania udziela Biuro Obsługi Partnera Instal-Konsorcjum pod numerem telefonu 513 322 452 lub adresem mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Dodatkowa korzyść

Partnerzy IK, którzy zdecydują się na zakup karty MultiActive, otrzymają bonus – dostęp do internetowej platformy zniżkowej MultiBenefit, która zawiera dziesiątki ofert ze stałymi rabatami (nawet do 60%). MultiBenefit pozwala jego użytkownikom atrakcyjnie spędzać czas wolny oraz korzystać z różnorakich rozrywek i usług (wyjazdy, szkolenia, koncerty, bilety do kin, teatrów, zoo, zabiegi kosmetyczne, bony do sklepów i stacji paliw, imprezy sylwestrowe, ferie zimowe dla dzieci itp.).

Wierzymy, że Karta MultiActive i platforma MultiBenefit będą stanowić codzienną motywację, ale również źródło radości, inspiracji i sukcesów.

Wszystkich Państwa zapraszamy już teraz do wypełnienia ankiety na temat tego świadczenia. Wśród osób, które wypełnią ją do 15.01.2014, rozlosujemy 5 dwutygodniowych karnetów MultiSport Plus. Ankieta znajduje się na stronie http://partner.ik.pl/ankieta.